Total Market Sp. z o.o. – produkcja materiałów opakowaniowych

, Total Market Sp. z o.o. – produkcja materiałów opakowaniowych

Jesteśmy cenionym producentem taśm do pakowania, taśm specjalistycznych, folii stretch oraz tym podobnych akcesoriów.

Oferujemy markowe produkty dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy również profesjonalną i terminową realizację każdego zlecenia. Dzięki inwestycjom w nowoczesny park maszynowy możemy wykorzystywać najnowocześniejsze technologie w produkcji materiałów opakowaniowych. Bazujemy na starannie wyselekcjonowanych komponentach, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Naszym atutem jest również zespół doświadczonych, kompetentnych pracowników. Chętnie podejmujemy się realizacji także niestandardowych zleceń.

Taśmy do pakowania i folie oraz inne produkty marki SMART

Bogaty asortyment firmy Total Market Sp. z o.o. usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy m.in. taśmy opakowaniowe ręczne i maszynowe, taśmy pakowe z nadrukiem, a także wiele rodzajów taśm specjalistycznych. Wśród naszych propozycji znajdują się taśmy dwustronnie klejące, taśmy maskujące, taśmy naprawcze, taśmy samoprzylepne oraz wiele, wiele innych. Pamiętaliśmy również o taśmach akrylowych oraz o urządzeniach do ręcznej aplikacji taśmy i folii.

Celem naszej działalności jest dostarczanie Klientom doskonałych produktów o wysokiej jakości i wytrzymałości, dlatego nieustannie udoskonalamy procesy produkcyjne i wprowadzamy innowacyjne technologie.

Jesteśmy dumni z rozpoznawanej w kraju i za granicą marki SMART. Jej sukces to rezultat naszych inwestycji w proces produkcji taśm, folii i innych akcesoriów pakowych.

 

All rights reserved © 2024 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności