Taśma opakowaniowa z nadrukiem na zamówienie – jak to wygląda?

Published 21.10.2020
, Taśma opakowaniowa z nadrukiem na zamówienie – jak to wygląda?

Użycie taśmy opakowaniowej z nadrukiem ma dwojakie zastosowanie. Stanowi zarówno doskonałe zabezpieczenie paczki na czas transportu, jak i może być dodatkowym nośnikiem reklamowym. Dlatego też zastąpienie zwykłych taśm tymi na specjalne zamówienie niesie za sobą szereg zalet. Opatrzenie towaru logo firmy buduje pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej działalności, a także dodaje paczkom estetyki i indywidualnego charakteru. Klient od razu widzi, że jego przesyłka to nie tylko towar wysokiej jakości, ale także sam sposób jego zapakowania dopracowany jest w najmniejszym nawet detalu. Jak i gdzie zamówić zatem taśmę opakowaniową z nadrukiem na zamówienie? Podpowiadamy jak zrobić to szybko i cieszyć się spersonalizowanym opakowaniem. 

Czym kierować się przy wyborze producenta spersonalizowanych taśm opakowaniowych?

Szukając solidnej firmy, która przygotuje dla Ciebie taśmę opakowaniową z nadrukiem, począwszy od projektu po końcowy produkt, koniecznie zwróć uwagę na metody nadruku proponowane przez danego producenta. Firma Total Market oferuje aż trzy profesjonalne metody do wyboru. Taśmy z nadrukiem akrylowym są niezwykle odporne na oleje, paliwa, rozpuszczalniki, wilgoć i działanie innych czynników atmosferycznych. Nadruk HotMelt to technologia sprawdzająca się przy temperaturach od 0°C do +50°C. Ostatnia propozycja to nadruk Solvent. Taśma wyprodukowana w tej technologii posiada najwyższy zakres temperatur, bo aż od -25°C do +65°C. 

Wysokiej jakości nadruki wykonywane są metodą fleksograficzną, pozwalającą na doskonałe odwzorowanie szczegółów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii podczas procesu drukowania napis pozostaje odporny na ścieranie. 

Jak wygląda realizacja zamówienie krok po kroku?

Realizowanie Twojego zamówienia przebiegnie szybko i sprawnie. Wystarczy przesłać plik graficzny przedstawiający konkretny napis czy logo. W odpowiedni otrzymasz przygotowany projekt poglądowy do Twojej akceptacji. Po zatwierdzeniu go taśma zostanie wydrukowana i w ciągu około 7 dni gotowy produkt zostanie do Ciebie dostarczony. Pamiętaj, że decydując się na zabezpieczenie swoich przesyłek taśmą opakowaniową z nadrukiem na zamówienie Twoje paczki już nigdy nie pozostaną anonimowe. Klient już po pierwszym rzucie oka będzie wiedział, że otrzymał swoje zamówienie właśnie od Ciebie. Warto zatem zadbać o jeszcze lepszy wizerunek Twojej firmy i zainwestować w spersonalizowane taśmy, które zarówno doskonale zabezpieczą wysłany przez Ciebie towar, jak i dodatkowo zareklamują Twoją firmę. 

All rights reserved © 2024 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności