Taśma dwustronnie klejąca – niezastąpiona w pokoju dziecięcym

Published 21.12.2018
, Taśma dwustronnie klejąca – niezastąpiona w pokoju dziecięcym

Taśma dwustronnie klejąca ma wiele zastosowań w biurach i w urządzaniu wnętrz. Jednak jej prawdziwe możliwości znają tylko osoby, którym chociaż raz w życiu przydarzyło się urządzać pokój dla dziecka. Taśma dwustronna jest w tej sytuacji nieocenionym pomocnikiem. Dzięki niej pokój może rosnąć wraz z dzieckiem.

Dekoracje i jeszcze raz dekoracje

Dzieci rosną jak na drożdżach. Maluszki nie wiadomo kiedy stają się starszakami, a starszaki zbuntowaną młodzieżą. Co kilka lat dziecko chce mieć „doroślejszy” pokój. Chociaż rodzice urządzają pokój dla niemowlaka w pastelach, przedszkolak szybko zażyczy sobie, aby pojawiły się w nim postacie z ulubionej kreskówki. Wtedy właśnie okazuje się, że taśma dwustronnie klejąca jest niezastąpiona. Dzięki niej rodzice nie muszą wbijać w ściany setek gwoździ, które zrobiły by w tynku nieestetyczne dziury, a co gorsza – mogły zranić biegającego malucha. Plakaty, kartonowe postacie czy inne ozdoby z Myszką Miki czy Świnką Peppą można zamocować w delikatny, ale trwały sposób. Ten sposób zamocowania ozdób rodzice docenią za kolejnych kilka lat, gdy ukochana postać z kreskówki będzie już nieciekawa, a dziecko zażyczyć sobie pokój udekorowany plakatami ulubionego piłkarza czy piosenkarki. Plakaty będzie można wymienić szybko i od ręki – bez konieczności łatania dziur po gwoździach. Taśma dwustronnie klejąca okaże się zbawieniem i później, gdy piłkarzy zastąpią zespoły muzyczne, plakaty filmowe, czy śmieszne sentencje.

A obowiązki?           

Taśma dwustronna pomoże też zorganizować biurko malucha. Dzięki niej można wygodnie zamocować plan lekcji tuż przy biurku. W innych kątach pokoju taśmą można przymocować rozpiskę chwytów gitarowych, ściągawki  z angielskiego, czy wskazówki pomocne do nauki innych rzeczy, na które zapisaliśmy malucha. W widocznym miejscu taśma przytrzyma za nas kartkę z wypisanymi obowiązkami domowymi, których wymagamy od dziecka. W pokojach dzielonych przez rodzeństwa na kartce mogą znaleźć się ich dodatkowe ustalenia dotyczące współdzielenia jednego pokoju.

All rights reserved © 2024 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności