Jakie akcesoria do klejenia powinny znaleźć się w każdym biurze?

Published 08.07.2018
, Jakie akcesoria do klejenia powinny znaleźć się w każdym biurze?

Kleje, masy mocujące, taśmy – to tylko kilka produktów, bez których ciężko byłoby sobie dzisiaj wyobrazić wykonywanie prac biurowych. Ich użycie okazuje się nieocenione zwłaszcza podczas tworzenia prezentacji. Podczas wyposażania biura warto zadbać o to, aby wszystkie produkty klejące znajdowały się w zasięgu ręki pracowników.

Taśmy

Taśma klejąca, to obok markera, zszywacza i długopisu, absolutny must-have wyposażenia biurowego. Możliwości jej zastosowań są praktycznie nieograniczone, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi kreatywność pracowników. Poza klasyczną przeźroczystą taśmą warto również zaopatrzyć się w taśmę matową (po której można pisać) oraz taśmę dwustronną.

Dyspenser

Użycie taśmy bywa niekiedy problematyczne. Aby maksymalnie ułatwić sobie to zadanie, wystarczy zainwestować w specjalistyczny podajnik, czyli dyspenser. Urządzenie posiada wmontowaną gilotynkę, dzięki czemu w całości eliminuje potrzebę korzystania z nożyczek. Dostępne na rynku podajniki mogą mieć różne formy. Dużą popularnością cieszą się modele klasyczne, ponieważ pasują do każdej aranżacji biurowej. Na rynku znaleźć można również taśmy, które umieszczone zostały w aplikatorze. Dzięki niemu możliwe jest precyzyjne odmierzenie materiału. Charakterystyczne dla produktów tego typu jest również łatwe usunięcie, np. poprzez ścieranie.

Superkleje

Biurowe zapasy dobrze uzupełnić również o tzw. superkleje. Dzięki nim bez problemu przykleimy utłuczone ucho do ulubionego kubka lub złączymy pęknięcie na plastykowym „korytku” na dokumenty.

Kleje

Kolejnym produktem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego biura, jest klej biurowy. Dostępne na rynku modele umieszczone są w specjalnym aplikatorze, który ułatwia ich prawidłowe nakładanie. Kleje są odporne na odkształcenia i nadają się do łączenia kartonu, papieru oraz zdjęć. Jeżeli zależy nam na precyzyjnym aplikowaniu produktu, to warto rozważyć zakup modelu sztyftowego.

All rights reserved © 2024 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności